آخرین خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / نصب ویندوز در محل اصفهان

نصب ویندوز در محل اصفهان

چنانچه کامپیوتر شما با مشکلی مواجه شده و یا احتیاج به تعویض ویندوز دارید و این امکان برای شما نیست که به صورت حضوری به مراکز خدماتی مراجعه فرمایید، تنها یک تماس با ما کافیست تا در سریعترین زمان ممکن در محل حاضر شده و مشکل شما را رفع نماییم.

windows10_tech-preview_start-menu-100464961-orig

نصب ویندوز در محل اصفهان ،بهارستان و سپاهانشهر

تیم فنی رایان پارس متشکل از افرادی متخصص و مجرب آماده همکاری با تمامی شرکتها، مدارس، اصناف، ادارات و موسسات و یا حتی کاربران خانگی، جهت فراهم آوردن برترین خدمات پشتیبانی به صورت قراردادی می باشد. جهت مشاوره تلفنی می توانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۳۲۲۳۲۶۱۰

از طریق تماس با واحد پشتیبانی ما، به آدرس info@sarzaminam.com می توانید به صورت اینترنتی درخواست سرویس حضوری را مطرح فرمایید تا همکاران ما پس از هماهنگی های لازم در محل حاضر شده و مشکل شما را برطرف نمایند.

مزایای سرویس در محل :

کاربران دیگر احتیاجی به باز و بسته کردن سیم ها و اتصالات پشت کیس ندارند.

کاربران هزینه ها و مشکلات حمل و نقل سیستم کامپیوتری خود به تعمیر گاه را ندارند.

کاربران میتوانند تعمیرات را در حضور خودشان و در محل کار یا سکونت خود دریافت نمایند.

کاربران میتوانند تعمیرات کامپیوتر خود را به متخصصان این امر بسپارند و از تعمیر یا عدم تعمیر اطلاع کسب کرده و در همان زمان فرایند تعمیر را به متخصص تعمیرات سپرده و پس از گذشت زمان تعمیر، رایانه خود را تحویل بگیرند.

کاربران میتوانند با عقد قرارداد سرویس و به روز رسانی سالیانه و دریافت شماره اشتراک تعمیرات کامپیوتر خود را طی زمان مقرر دریافت نمایند.

کاربران بدون ترس از دزدیده شدن اطلاعات شخصی خود توسط افراد سودجو ، خود ناظر تمام مراحل باشند.

درباره‌ admin

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*